Zapojte se do grafické soutěže s MSI

Lukáš "Jump" Vobecký, 8. 10. 2021 16:37

Baví vás tvorba grafiky? Rádi soutěžíte? Chcete se něčemu novému přiučit? Zapojte se tedy do nové soutěže, kterou jsme pro vás ve spolupráci s firmou MSI připravili! Stačí vám k tomu málo - umět pracovat v grafickém programu, být studentem na střední či vysoké škole a žít v České republice či na Slovensku.

Základní informace

Jak už jsme si řekli v úvodu, soutěž, které je tento článek věnován, je zaměřená na grafickou tvorbu. Vaším úkolem bude připravit grafiku na zadané téma a následně porovnat svou práci mezi desítkami či stovkami dalšími napříč celou Českou a Slovenskou republikou. Soutěž probíhá na webu msisoutez.cz, kde se dočtete veškeré podstatné informace.

• Kdy soutěž probíhá:
    • První kolo: 10. 10. 2021 - 25. 11. 2021
    • Druhé kolo: 28. 11. - 15. 12. 2021
  • Kdo se může zúčastnit:
    • Práce mohou vytvářet pouze studenti či žáci ze středních škol a univerzit z České a Slovenské republiky
    • Hodnotit může kdokoliv
  • Věkové omezení: žádné
  • Web soutěže: www.msisoutez.cz
  • Kdo může vyhrát: 10 nejlepších prací a hodnotitelé
  • Kam se obracet s dotazy:

O co se soutěží

Hlavní cenou v soutěži je notebook MSI Modern 14, který čeká na autora té nejlepší práce. Studenti na 2. a 3. místě získají jako výhru monitor MSI MP242.

Další ceny v podání MSI myší či stylových USB rozbočovačů čekají na studenty, kteří skončí na 4. - 10. místě.

Zkrátka nepřijdou ale ani ti, kteří se zapojí jiným způsobem. Pokud budete hodnotit práce svých kamarádů či dalších studentů, budete získávat body. Čím více bodů získáte, tím se zvýší vaše šance na výhru krásných balíčků MSI upomínkových předmětů, které budou připraveny právě pro hodnotitele grafických prací.

Jak se zapojit

Pro zapojení do soutěže je potřeba udělat několik kroků:

1. Vytvořte si účet na webu msisoutez.cz a přihlaste se.
  2. Vytvořte práci dle daných pravidel.
    1. V rámci tvorby práce je možné využít grafických podkladů poskytnutých LanCraftem nebo grafických podkladků z oficiálního webu MSI.
  3. Práci nahrajte na webu soutěže a počkejte na schválení adminem.
  4. Požádejte kamarády a známé o hlasy do soutěžního hlasování.
  5. Pokud skončíte mezi 20 pracemi s nejvíce hlasy či budete mezi 5 dalšími pracemi vybranými porotou, postoupíte do finálového (druhého) kola.

Pokud se chcete zapojit jako hodnotitel prací, postupujte následovně:

1. Vytvořte si účet na webu msisoutez.cz dle pravidel a přihlaste se.
  2. Hodnoťte vybrané práce (líbí / nedávám hlas)

Čím více prací ohodnotíte, tím větší je vaše šance na výhru!