Vítězové Favorita publika a Vánočního speciálu!

PeanutFanboy, 22. 1. 2022 12:41

V rámci soutěže MSI Dračí výzva vyhráli nejen práce, které oslovily porotu, ale také práce, které si vybralo publikum. Které práce se nejvíce líbily hodnotitelům se dozvíte níže:

Favorit publika

Autor práce: Vendula Š.
Škola, na které autor studuje: Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451

„Letos na Štědrý den nepřiletí ani Santa, ani Ježíšek, ale dárky se snesou k zemi z horkovzdušného balónu MSI. Ve chvilce se sesypou z nebe ke všem natěšeným ajťákům.“

Výhra

• MSI pokeball
  • MSI čepice
  • MSI plyšová klíčenka Lucky
  • MSI Lucky bricks

Vánoční speciál

Autor práce: Patrik Vrabec
Škola, na které autor studuje: Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2, Žilina

„Práca ktorú som vytvoril by mala slúžiť ako propagačný materiál pre značku MSI. Snažil som sa zachovať dizajn značky a rovnako zakomponovať prvky ktoré boli k dispozícii.“

Výhra

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem studentům, kteří poslali své práce.

Budeme se těšit na vaše zapojení v dalších soutěžích, které pro vás připravujeme společně s MSI!